نحوه ی کار با پلاگین PixelSquid در فتوشاپ

نحوه ی کار با پلاگین PixelSquid در فتوشاپ

مدرس
آرزو کارگرنوین

 

تو فتوشاپ هم سه بعدی میشه کار کرد.

موفق ترین آدمها اون هایی هستن که علاوه بر توانایی ها و مهارت هایی که دارن؛ به اون چیزهایی که بلد نیستن هم آگاهی داشته باشن.ما در کنار همه آموزش های مختلف در حوزه نرم افزار فتوشاپ باید قبول کنیم؛ بعضی چیزا هستن که نمیشه در این نرم‌افزار ایجاد کرد یا اگه بشه هم، خیلی کار سختیه.

پس، از اونجایی که وقت برامون با ارزشه و اعتقادی به دوباره کاری نداریم.و از اونجایی که خود فتوشاپ هم به این کمبودهایی نرم‌افزار واقفه؛ در مواقعی که نیاز به رفع این مشکل داریم؛ میتونیم به پنل plugins بریم و ببینیم که، آیا موردی که برای کار ما مناسب باشه پیدا میشه یا نه.

و خب یکی از این موارد، object های سه بعدی هستن که توی این آموزش مشاهده می‌کنید که از پنل plugins وقتی PixelSquid رو دانلود و به نرم‌افزار اضافه می‌کنید؛ قابلیت استفاده از اون ها در دسترس شما قرار میگیره.

در این آموزش ساعت شنی یاد میگیریم چطور میشه با استفاده از پنل plugins مواردی که نیازمونه و در خود فتوشاپ فضای دسترسی و طراحی اون ها وجود نداره رو پیدا کنیم و در پروژه به کار ببریم.

  • نرم افزار فوتوشاپ رو باز می کنیم.
  • بر روی تب پلاگین کلیک میکنیم و گزینه ی Manage Plugins رو انتخاب میکنیم سپس از نوار سمت چپ تصویر با کلیک کردن بر روی Featured Plugins میتوانید پلاگین های مختلف رو مشاهده کنید.
  • بعد از دانلود کردن پلاگین مورد نظر به تب Plugin رفته و پلاگین دانلود شده شما اضافه شده با کلیک کردن بر روی آن قابل استفاده خواهد بود.
  • بعد از دانلود آبجکت سه بعدی مورد نظر میتوانیم از آن استفاده کنیم.