افترافکت جامع زمستان

نرم افزار افترافکت از پروژه‌های انیمیشن پیچیده گرفته تا گیف‌های سرگرم‌کننده برای رسانه‌های اجتماعی، نرم‌افزاری پیشرو برای ویرایش ویدیو و طراحی انیمیشن هیچ محدودیتی ندارد

زمان شروع: دوشنبه 25 دی ماه
4,000,000 تومان

جادوی افترافکت

درباره ی جلوه های پس از تولید و سایر ویژگی هایی که برنامه های مختلف در اختیارتون قرار میدن جستجو کنین بی شک نرم افزار افترافکت رهبر غیرقابل انکار و کامل ترین برنامه در بازار برای ایجاد انیمیشن و جلوه های بصری است. با این برنامه می توانید محتوای حرفه ای برای فیلم ها، شبکه های اجتماعی، برنامه های تلویزیونی و هر فرمت دیگری ایجاد کنید.

تعداد جلسه: 20روز
زمان: 60 ساعت

در دوره جامع افترافکت چه اتفاقی میوفته:

توی دوره چه خبره؟ و افترافکت همه جا لازمت میشه

در این دوره جامع افترافکت ساعت شنی شما را از ابتدا تا حرفه ای شدن راهنمایی می کنیم تا بتونید خلاقیت خودتون رو از طریق انیمیشن بیان کنید. با محمد مهدی محمدی، یک کهنه کار ده ساله در این صنعت که برای فیلم های سینمایی بزرگی کار کرده است، نحوه ایجاد موشن گرافیک، انیمیشن های سه بعدی و جلوه های پس از تولید را گام به گام کشف می کنیم. نرم افزار افترافکت از پروژه‌های انیمیشن پیچیده گرفته تا گیف‌های سرگرم‌کننده برای رسانه‌های اجتماعی، نرم‌افزاری پیشرو برای ویرایش ویدیو و طراحی انیمیشن هیچ محدودیتی ندارد در این دوره جامع افترافکت با نکات بسیار زیادی از برنامه آشنا می شوید تا مانند یک حرفه ای شروع به ویرایش ویدیو و ساخت انیمیشن کنید.

اخرین قدم با نرم افزار ادوبی پریمیر! و شروع کار با افترافکت

یکی از نرم افزار های پرکاربرد در حوزه موشن گرافیک، تدوین و اصلاح رنگ و نور فیلم، که با آن آشنا خواهیم شد و در پروژه های کلاسی با آن کار خواهیم کرد نرم افزار ادوبی پریمیر هست که با یادگیری بخش های مهم آن و اصول کلی تدوین پروژه های خودمون رو در این نرم افزار تدوین می کنیم. در ابتدای دوره چهار مفهوم را به شما آموزش میدیم: کار با ماسک ها، لایه ها، جلوه ها و ترکیب بندی ها. تایم لاین (جدول زمانی رو با هم کاوش می کنیم و منطق اون رو با هم یاد خواهیم گرفت و با ابتداییات نرم افزار آشنا خواهیم شد و همینطور برخی از مفاهیم اساسی برای بهبود عملکرد کاربر را بررسی بررسی می کنیم. در مورد اهمیت مسیرهای حرکتی، نحوه ایجاد ماسک ها و شکل ها، و نحوه رندر کردن پروژه ها، یاد خواهیم گرفت.

ی مرحله بریم بالاتر و قوانین انیمیشن

نگاهی جامع به فضای سه بعدی بعدی در نرم افزار افترافکت خواهیم داشت و نحوه ی کار با لایه ها، دوربین ها، نورها و عمق رو باهم کار می کنیم برای شروع فضای سه بعدی نحوه ی چرخش سوژه ها و مقیاس بندی آنهارا در دوربین کار خواهیم کرد. و یکی از تمرکز های مهم ما در این دوره ایجاد موشن گرافیک و یادگیری و کار با قوانین انیمیشن هست در پایان می دانید که پروژه های خودتون چگونه به راحتی به حرکت در بیارید قراره با هم کلی مباحث تئوری و عملی رو از جهان انیمیشن و موشن گرافیک مرور کنیم

وقتی نوبت به اجرا میرسه و چی یاد میگیرم؟

در این دوره، اولین قدم های خودمون رو در پردازش تصویر برای پروژه های سمعی و بصری با آموزش ویرایش فیلم ها شروع خواهیم کرد و با استفاده از ابزارها و تکنیک های مختلف در افترافکت به تولید پروژه های متعدد خواهیم پرداخت. با شرکت در این دوره یاد می گیرید که چگونه متن، گرافیک و جلوه های مختلف رو در نرم افزار افترافکت پیاده سازی کنید و پس از اتمام این دوره جامع افترافکت، درک بسیار خوبی از منو و ابزارهای موجود در افترافکت خواهید داشت و می تونید خروجی های بسیار خوبی رو تولید کنید.

ورود به دنیای حرفه ای ها و نکته های ریز اما مهم

برای شروع، تکنیک های پیشرفته برای کار با ابزارهای گرافیکی متحرک اولیه در After Effects را بیاموزید: لایه های شکل و انیماتورهای متن. نحوه ایجاد سه بعدی جعلی با استفاده از ابزارهای ساده و چند ترفند برای تولید جلوه های پیشرفته را ببینید. یاد میگیریم چگونه ترکیب هایی ایجاد کنیم که می تونن با انواع مختلف محتوا سازگار باشن و چگونه داده های مختلف در وارد و روی اونها کار کنیم و شما رو قدم به قدم در تمام قسمت های نرم افزار راهنمایی می کنیم.

دنیای جذاب سه بعدی در افترافکت و با افترافکت جادو کنیم !

در این دوره با فضای سه بعدی، نحوه کنترل دوربین ها و نورها و نحوه کار با ترکیب بندی های سه بعدی حاوی عناصر مختلف را کار خواهیم کرد. یک از مفاهیم پیشرفته و ویژگی هایی که در برنامه افترافکت از آن استفاده خواهیم کرد مفهوم کروماکی، و همینطور از ایجاد افکت برای اشیا و لایه ها، تصحیح رنگ و غیره تمرکز خواهیم کرد.

از ابتدا تا انتها و از مقدمات تا مباحث پیشرفته

یادگیری افترافکت تضمینی برای کسب مهارت های موشن گرافیک نیست. شما باید دوباره دوره های زیادی را پیدا کنید تا نکات گرافیکی، سپس موشن و…تا به شما موشن گرافیک رو آموزش بده در این دوره ای که طراحی کردیم علوم پایه موشن گرافیک و متحرک سازی را به شما آموزش خواهیم داد. در این دوره، هزاران تجربه از تکنیک های موشن گرافیک و همینطور نرم افزار افترافکت یاد خواهید گرفت و در عین حال همه چیز را در مورد تکنیک ها و ترفندها برای ایجاد انیمیشن های یاد خواهید گرفت.

محتوای همزمان

Introduction
Workspace
What is animation
Project manager
Curve editor
Interpolation
Anticipation
Mask
Shape layers
Rotoscope technique
Squish and stretch
Motion path
Effect control
Time, retime
Track Matt
۳DWORLD
Light and camera
Tracking 2d,3d
Multipass composting
Liquid motion
Double exposure
Puppet pin tools
Rig and animate
Joystick n slider
Element 3D
Trapcode effects
Magic bullet effects
۳D camera protection
Introduction to editing
Introduction to sound fx
Useful plugins
Color correction
Output technique

درباره ی مدرس دوره:

من محمد مهدی محمدی هستم

یشتر از ۱۰ سال هست که سابقه کار در حوزه انیمیشن ، موشن گرافیک و جلوه های ویژه به صورت حرفه ای مشغول به کار هستم. در این مدت با مجموعه‌ها و سازمان‌‌های مختلف همکاری کردم و در کنار هنرمندان و اساتید مختلف تجربه کسب کردم. چند سال مشغول به طراحی ساخت آرم استیشن و تیتراژ فیلمها و سریال ها بودم و در این بین تیتراژهای فیلم‌ و آرم اتیشن های های سینمایی، تنگه ابوقریب، ۲۳ نفز، به وقت شام، خروج، مینو طراحی کردم. و همچنین نامزد سیمرغ بلورین جشنواره فجر برای تریلر فیلم سینمایی قسم شده ام. در سال های اخیر روی مطالعه زمان گذاشتم، حالا توی این دوره میخوام ساختن موشن گرافیک در افترافکت رو با هم یادبگیریم!

سوالات پرتکرار

دوره افترافکت جامع روز های دوشنبه و پنج شنبه از ساعت 18:00 الی ۲1:00 برگزار می شود.

بله، امکان پرداخت در دو قسط وجود داره که نصف هزینه اول در زمان ثبت نام پرداخت میشه و مابقی هزینه وسط دوره پرداخت میشه، برای پرداخت اقساطی می تونید در هنگام پرداخت نوع پرداخت اقساط را انتخاب کنید.

این امکان برای شما هست که اگر نتونستید توی اون ساعت سر کلاس باشید، بتونید بازپخش اون جلسه رو ببینید اما اگر زمانی برای تمرین ندارید این دوره نمیتونه بهتون کمک کنه.

این دوره پیش‌نیازی جز تمرین کردن نداره، تمامی اصول، قوانین و تکنیک‌های لازم برای شروع کار با افترافکت از پایه تا مباحث پیشرفته به شما یاد داده خواهد شد.

تمامی فیلم ها در پلتفورمی که تهیه شده تا آخرین جلسه‌ی دوره باز هست و میتونین از فیلم های بازپخش در هر جلسه برای مرور مطالب استفاده کنین. این دوره نزدیک به ۳ ماه به صورت آنلاین برگزار میشه و بعد از آخرین جلسه و بعد از اتمام موعد تحویل پروژه های پایانی به مدت ۳ ماه تمامی ویدیو ها در اختیارتون قرار داره. و ویدیو ها فقط به کسانی دسترسی دائم داده میشود که تمامی جلسات و پروژه‌ی پایانی مورد تایید استاد دوره رو انجام داده باشن

اگر دوستی قصد انصراف از دوره رو به هر دلیلی داشت میتونه تا قبل از شروع جلسه‌ی اول اینکار رو انجام بده و کل مبلغ دوره رو استرداد کنه.

نحوه‌ی برگزاری افترافکت جامع:

این دوره بصورت آنلاین و همزمان (live) برگزار میشه که پشتیبانی راهنماییتون میکنه. کنار کلاس، گروه تلگرام هم با حضور مدرس و پشتیبان‌های دوره برای رفع اشکال تشکیل میشه تا هیچ سوالی بی پاسخ نمونه.

این دوره برای:

هر کسی که میخواد در هنرهای دیجیتال مشغول باشه، از موشن گرافرها، طراحان جلوه های ویژه، دانشجویان و علاقه‌مندان به حوزه‌ی موشن گرافیک، سینماتوگرافی، فیلم و ویدیو، سینما و فعالین و علاقه‌مندان حوزه‌ی تبلیغات مناسب خواهد بود.

قبل از ثبت‌نام:

حتما دقت داشته باشین این دوره به صورت هم‌زمان برگزار میشه هر جلسه تمرین‌هایی داره که تا قبل از جلسه بعد باید تحویل داده بشه. در غیر این صورت بعد از سه جلسه، شرکت‌کننده از امکانات دوره به جز کلاس live محروم میشه.

نظر شرکت کنندگان

    نظری ثبت نشده است.

ثبت دیدگاه