فقط شروع کن !!!

ما می خواستیم محتوای آموزشی فارسی با کیفیت تولید کنیم، محتوایی که در عین جذابیت، اعتبارش مثل یک مرجع باشه اما باوجود داشتن دانش فنی در زمینه‌های مختلف، منابع مالی و موقعیت خاصی برای شروع این کار سنگین و بزرگ نداشتیم. دنبال راهی بودیم تا کارهایی که می‌تونستیم انجام بدیم رو به کسانی که در این حوزه بودن معرفی کنیم، برای این کار مسیر های مختلفی امتحان کردیم ولی تلاش هامون نتیجه ی خاصی نداشت . تجربه کسب کرده بودیم، دانشمون بالا رفته بود و به اینا امید داشتیم، می‌دونستیم برای جلب نظر مخاطب فقط به یک زمان کمی نیاز داریم، یک فرصت کوتاه برای ارائه، یک زمان کم برای تشخیص تفاوتمون، یک زمان کوتاه، حتی یک دقیقه! تصمیم گرفتیم دانشمون رو مستقیم با مخاطب به اشتراک بذاریم و از این مسیر، هم ارزش محتوامون رو محک بزنیم و هم با آموزش به دیگران دانشمون رو ارتقا بدیم. پیج ساعت‌شنی رو در اینستاگرام ساختیم و اعلام کردیم برای شروع آموزش به ۵۰۰دنبال کننده نیاز داریم، خداروشکر توی ۱۰ ساعت ۵۰۰ نفر جمع شد!!

آموزش‌ها رو به صورت کلیپ‌های یک دقیقه‌ای در اینستاگرام قرار دادیم از همون اول بازخورد مخاطبانمون انقدر به ما انرژی داد که به تولید کلیپ‌ها ادامه بدیم و سعی کنیم هرروز بهتر و کامل‌تر بشیم، توی این مسیر نرم‌افزارهای مختلف با مدرسین جدید اضافه کردیم، برای هر درس تصویری خلق کردیم که فرایند یادگیری جذاب‌تری داشته باشیم و حتی در پیج با همراهانمون تمرین کردیم!

بعد از مدتی مخاطبینمون به صورت جدی از ما آموزش‌‌‌هایی کامل و جامع‌تر خواستند، با توجه به شرایطمون تلاش کردیم خواسته‌ی اونارو براورده کنیم و کلاس هم‌زمان در فضای آنلاین برگذار کنیم، این اولین باری بود که کار ما واقعا امتحان می‌شد، خوشبختانه کسانی که در کلاس‌های هم‌زمان ما شرکت کردند از خدمات مجموعه‌ی ما راضی بودند که ما تشویق شدیم تا خیلی جدی‌ و مستقل‌تر در این مسیر تلاش کنیم و به اعتبارمون اضافه کنیم.

همراه ما باشید

ما را در رسیدن به راه‌حلی جذاب و کار آمد برای یادگیری هر چه راحت‌تر همراهی کنید