داستان ما

اواخر پاییز ۹۷، وسط یه کافه خلوت، داستان ساعت‌شنی از پرسیدن یه سوال شروع شد؛ چرا دوره ویدئویی یا محتوای فارسی باکیفیت توی حوزه‌ی هنرهای دیجیتال وجود نداره؟! بعد از مطالعه و بررسی‌ها تصمیم گرفتیم دوره هم جمع بشیم تا دوره‌های تخصیصی و با کیفیتی تولید کنیم، اما نمیدونستیم وارد چه مسیر عجیبی خواهیم شد. با هر جا و هر کسی صحبت میکردیم یا اعتقادی به دوره‌های آنلاین نداشت و یا محتوای فارسی رو بی‌اعتبار می‌دونست، منبع مالی و موقعیت خاصی هم برای شروع این کار سنگین نداشتیم.

 • about icon
  یادگیری از هنرمندان با تجربه

  یادگیری روش‌های ارزشمند و تکنیک‌های کاربردی مطابق با نیازهای کار حرفه‌ای توسط هنرمندانی خلاق و با تجربه

 • about icon
  مشاوره و پشتیبانی

  در تمامی مراحل یادگیری کنار هم هستیم و سؤالات توسط کارشناسان تخصصی هر دوره پاسخ داده خواهد شد.

 • about icon
  آموزش پروژه محور

  دوره‌های ساعت‌شنی حاصل تجربه بهترین هنرمندان هر رشته است و پروژه‌هایی کاربردی برای انتقال این تجربیات در نظر گرفته شده.

about

اینستاگرام ما

student feedback

دنبال راهی بودیم تا توانایی‌هامون رو معرفی کنیم، می‌دونستیم برای جلب نظر مخاطب فقط به یک زمان کمی نیاز داریم، یک فرصت کوتاه برای ارائه، یک زمان کم برای تشخیص تفاوتمون، حتی یک دقیقه! تصمیم گرفتیم دانشمون رو مستقیم با مخاطب به اشتراک بذاریم و از این مسیر، هم ارزش محتوامون رو محک بزنیم و هم با آموزش به دیگران دانشمون رو ارتقا بدیم. پیج ساعت‌شنی رو در اینستاگرام ساختیم و اعلام کردیم برای شروع آموزش به ۵۰۰دنبال کننده نیاز داریم، خداروشکر توی ۱۰ ساعت ۵۰۰ نفر جمع شد!!

یه سری کلیپ یک دقیقه‌ با موضوع آموزش ترفندهای هنرهای دیجیتالی در اینستاگرام پست کردیم. از همون اول بازخورد مخاطبانمون انقدر به ما انرژی داد که به تولید کلیپ‌ها ادامه بدیم و سعی کنیم هرروز بهتر و کامل‌تر بشیم، توی این مسیر با هنرمندای خلاقی آشنا شدیم با کمک اونا ارتباط خوبی بین ما و مخاطبای پیجمونم برقرار شد. از مدتی به صورت جدی از ما آموزش‌‌‌هایی کامل و جامع‌تر خواسته شد، با توجه به شرایطمون اینکار رو انجام دادیم و کلاس در فضای آنلاین برگذار کردیم، این اولین باری بود که کار ما واقعا امتحان می‌شد، خوشبختانه کسانی که در کلاس‌های ما شرکت کردن از آموزش‌ها‌ رضایت داشتن همین باعث انگیزه‌ی بیشتر ما برای ادامه‌ی مسیر شد.

اساتید ما

instructor

محمد عقیلی

Master of Education Degree

instructor

حسین نقشینه

Master of Education Degree

instructor

امیر جامی

Master of Education Degree

instructor

سمیرا طوفانی اصل

Master of Education Degree

تیم ما

ما می خواستیم محتوای آموزشی فارسی با کیفیت تولید کنیم، محتوایی که در عین جذابیت، اعتبارش مثل یک مرجع باشه اما باوجود داشتن دانش فنی در زمینه‌های مختلف، منابع مالی و موقعیت خاصی برای شروع این کار سنگین و بزرگ نداشتیم. دنبال راهی بودیم تا کارهایی که می‌تونستیم انجام بدیم رو به کسانی که در این حوزه بودن معرفی کنیم، برای این کار مسیر های مختلفی امتحان کردیم ولی تلاش هامون نتیجه ی خاصی نداشت . تجربه کسب کرده بودیم، دانشمون بالا رفته بود و به اینا امید داشتیم، می‌دونستیم برای جلب نظر مخاطب فقط به یک زمان احتیاج داشتیم.

اینجا وقتت هدر نمیره

آخرین بلاگ ها

blog cover

یکی از قابلیت های جذابی که در بلندر 4.0 ازش رونمایی شد قابلیت Light linking بود....

course author امیر جامی

1403/03/02

blog-cover

یکی از بهترین اختراعات بشر تا به امروز قطعا اختراع میان برهای کپی و پیست بوده، میان برهایی که...

course author امیر جامی

1403/02/26

blog cover

تجربه ساخت و مشاهده آبجکت ها در دنیای سه بعدی همیشه بی نظیر بوده...

course author امیر جامی

1403/02/17

blog cover

اکثر ما همه روزه با فایل های زیادی از نرم افزار های مختلف در پروژه های خودمون درگیر هستم...

course author امیر جامی

1403/01/27